ŠK Čataj FK - ŠKO Miloslavov U11 3:7 (1:1)

September 9, 2016

Hodnotenie zápasu:

Zápas v Čataji vôbec nebol taký ľahký akoby naznačovala tabuľka. Prvý polčas sme sa trápili, viazla kombinácia, žiadne presné nahrávky, celé mužstvo hralo v strede ihriska. Nevyužívala sa šírka ihriska a hĺbka bola prehustená. Prvý polčas skončil nerozhodne 1:1.

V druhom chlapci trošku rozvíjali kombinačnú hru a súperovi sme odskočili o 2 góly. Po tomto sa mužstvo trošku ukľudnilo, pridali sa ďaľšie góly a bolo to veselšie.

V tomto zápase by som vyzdvihol prácu Tomáška Masarika, ktorý v strede zálohy odviedol fakt kus dobrej a poctivej práce, dal 2 góly a Kika Húsku, ktorý vychytal množstvo vyložených šancí súpera.