Prípravka U8

Tréneri:

Peter Bulík, +421 902 884 363, peto.bulik76@gmail.com,

Andrej Janev, +421 910 365 393, andrejicko@gmail.com

Lukáš Bulík, Boris Janev, Adam Matejovie, Hugo Šimunič, Marek Kabát, Patrik Prokopovič, Eugen Dosedel, Erik Pavlis, Michal Sahúl, Alex Jex, Juraj Ilčík, Šimon Udič, Matúš Plavec, Dominik Klik, Oskar Plavec

Rozpis tréningov: Utorok, Štvrtok a Piatok od 17:30 do 19:00, príchod detí na ihrisko poprosíme 10 min. pred tréningom !!

 

Domáce turnaje - zápasy sú v Sobotu o 9:00 hod

ROZPIS ZÁPASOV

Prvé dojmy z trénovania a hrania v klube väčšinou rozhodoujú o tom, či dieťa pri futbale zostane. Preto tréner pristupuje k ďeťom zábavnou formou. Hry s určitými úlohami vzbudzujú u detí chuť k pohybu. Deti v tomto veku chcú hlavne hrať futbal a ten musí byť prispôsobený ich veku. Menšie ihrisko, menšia lopta a menčí počet hráčov zabezpečí pre deti väčší pôžitok z hry. Základná myšlienka, v útoku dávať góly a v obrane im zabraňovať zostáva zachovaná.

Pri hrách deti nevedomky vykonávajú veľké množstvo pohybov - sprinty, skoky, behy či úkony s loptou čím je zaručený ich herný a pohybový rozvoj.

V prípravke sa hlavne zameriavame na rozvoj všeobecných motorických schopností a zručností (koordinácia, pohotovosť a šikovnosť s loptou i bez lopty - behať, skákať obratne padať, hrať sa, atď.)

 

Pri veľkom počte v tejto kategórii sa s trénera stáva vychovávateľ nie tréner a dochádza k rapídnemu poklesu úrovne tréningovej jednotky. Preto je v plnej kompetencii trénera si počet detí na tréningu rozdeliť. Viac informácií získate u neho.

 

Odporúčaná obuv pre deti na tréning sú turfy. Turfy sú kopačky vhodné na umelú trávu a tvrdšie povrchy-suchý trávnik, lisované kopačky iba v prípade zápasov.

Partneri:

  • Grey Facebook Icon

Facebook